Najpopularniejsze

Ogrzewania 

Komfort podczas podróży

Wybierając się w dłuższą trasę lub spędzając weekend w przyczepie kempingowej warto zadbać o to, aby spędzać ten czas w sposób komfortowy. Ograniczona przestrzeń wymusza dobrą organizację, dlatego tworząc ofertę naszego sklepu postawiliśmy na asortyment, który jest poręczny, praktyczny i nie zajmuje dużo miejsca.

W kategorii tej znajdą Państwo sprzęt służący ogrzewaniu, dzięki czemu nawet chłodne noce w kempingu nie będą straszne i będą mogli poczuć się Państwo jak w domu. Bardzo dużo uwagi przykładamy do kwestii bezpieczeństwa, tak więc decydując się na zakup w naszym sklepie, można mieć pewność, że asortyment spełnia najwyższe światowe standardy w tej materii. Ogrzewanie postojowe dostępne w tej kategorii cechuje się także elastycznością, gdyż temperaturę można ustawiać wedle swojego uznania, a także szybkim czasem nagrzewania przy minimalnym zużyciu energii. Konserwacja natomiast jest prosta i nie powinna sprawić nikomu problemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Kamperów

  Niezawodne ogrzewanie kamperów

  Komfort i wygoda podczas długich podróży to z pewnością jeden z czynników sprawiających, że wyjazd możemy uznać za udany. Aby jednak tego dokonać, należy dobrze zorganizować swoją podróż na długo przed jej rozpoczęciem. Szczególnie podczas korzystania z kampera lub przyczepy kempingowej istotne jest to, aby zadbać o odpowiednie warunki nie tylko dla nas, lecz również dla osób, które z nami podróżują. Będzie to gwarancja ich dobrze spędzonego czasu, a także powód do opowiadania całej wycieczki swoim znajomym i rodzinie.

  W kategorii tej znajdą Państwo ogrzewanie do kamperów, dzięki czemu podróż będzie o wiele przyjemniejsza. Podczas chłodnych letnich nocy, powinniśmy bowiem skupić się na tym, aby temperatura w kamperze była na odpowiednim poziomie. To bardzo ważne, szczególnie gdy podróżują z nami dzieci. Oferujemy niezawodne ogrzewanie, które gwarantują lepsze warunki podczas podróży. Zastosowano w nich najwyższej klasy innowacyjne technologie, umożliwiające łatwą regulację, a także montaż i demontaż.

 • Łodzi / jachtów

  Z pasji do łodzi i jachtów

  Pasjonujesz się jachtami lub łodziami i nie potrafisz rozstać się z nimi nawet, gdy za oknem panują niskie temperatury? W Camp Plus chcemy spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z tego powodu włączyliśmy do swojej oferty ogrzewanie łodzi oraz jachtów najwyższej jakości, wykonane przez renomowanych, zaufanych i sprawdzonych producentów. Tak samo jak oni, dbamy bowiem o odpowiedni standard oferowanego przez nas asortymentu.

  Ogrzewanie łodzi i jachtów znajdujące się w tej kategorii cechuje się bardzo silnym wykonaniem, odpornością i wytrzymałością. Regulacja temperatury umożliwia dopasowanie jej do własnych upodobań, a zastosowanie AirTronic pozwala na wietrzenie jachtów i łodzi. Ponadto systemy ogrzewania są niezwykle łatwe w montażu oraz niekłopotliwe w eksploatacji. Zapraszamy serdecznie wszystkich pasjonatów podróżowania po wodzie do zapoznania się z ofertę naszego sklepu. Kupując u nas mają Państwo pewność, że wszystkie urządzenia zostały włączone do oferty naszego sklepu na podstawie wydajności i niezawodności.

 • Pojazdów ciężarowych,...

  Odpowiednia temperatura w ciężarówce

  Jeżeli pracujesz jako kierowca lub chcesz wyposażyć swoją flotę w rozwiązanie zapewniające ogrzewanie podczas chłodnych zimowych dni to jesteś w dobrym miejscu. W kategorii tej znajdziesz systemy ogrzewania samochodów ciężarowych, dzięki którym transport towaru staje się niezwykle komfortowy i przyjemny dla kierowców. Niezawodność znajdujących się tutaj systemów wynika z dbałości producenta o każdy detal. Możliwość regulacji sprawia, że możemy dostosować temperaturę w pojeździe do naszych preferencji, warunków atmosferycznych i potrzeb.

  Camp Plus to firma, która z pasji do podróży dokłada wszelkich starań, aby asortyment cechował się najwyższą jakością wykonania, niezawodnością oraz wytrzymałością. Nie inaczej jest w przypadku systemów ogrzewania ciężarówek dostępnych w tym miejscu. Spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa i można zamontować je w większości pojazdów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, szczególnie tych, którzy udają się dalekie trasy podczas mroźniejszych dni.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu