Najpopularniejsze

Markizy 

Gdy potrzebujesz trochę cienia


Wybierając się na kemping należy sprawdzić wyposażenie naszej przyczepy. Warto zwrócić uwagę na podstawowe elementy wyposażenia, które będą dla nas użyteczne. Markizy to jeden z najbardziej podstawowych dodatków do kampera czy przyczepy. Jeśli nie wiesz czym jest markiza, mamy dla Ciebie odpowiedź na to pytanie. To nic innego jak lekkie zadaszenie z wytrzymałej, impregnowanej tkaniny rozciągniętej na aluminiowej konstrukcji.

Podczas upalnych dni, pełnych słońca przyda nam się chociaż kawałek cienia. Co jednak mamy zrobić gdy podczas naszego wyjazdu trafi się gorsza pogoda? Do tego służą właśnie markizy.

To one przyjdą nam z pomocą, w tych sytuacjach. Zapewnią cień podczas słonecznego dnia i ochronią przed deszczem czy wiatrem gdy zajdzie taka potrzeba.
W naszym sklepie posiadamy markizy wykonane z najwyższej jakości materiałów, trwałych i solidnych. Ich montaż jest niezwykle prosty, a efekty zaskakujące! Upewnij się, że Twoja przyczepa jest w pełni wyposażona i zamów nasze markizy już dzisiaj.

W tej kategorii nie ma produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu