Najpopularniejsze

Okna 

Wysoka jakość wykonania


Okna w przyczepie sprawiają, że pojazd staje się praktyczniejszy. Zapewniają naturalne oświetlenie przyczepy lub kampera. Dostępne w naszym sklepie okna Dometic Mini Heki posiadają gwarancję jakości i są niezwykle użyteczne. Do ich produkcji wykorzystano podwójną warstwę szkła z możliwością otwierania w trzech różnych pozycjach. Ponadto okna te mają lekko przyciemnioną, aerodynamiczną kopułę szklaną, która jest niezwykle pożądana wśród osób wybierających się na kemping.


Dla bardziej wymagających klientów w naszej ofercie znajdą Państwo również okna Dometic Mini Heki AirQuad, które są niezwykle nowatorskim projektem pozwalającym cieszyć się aktywną wentylacją i pasywnym chłodzeniem. Wykonane z podwójnych szyb akrylowych, otwierane w aż pięciu pozycjach!

Nasze drzwiczki serwisowe wykonane są wtryskowo z odpornego na czynniki pogodowe tworzywa sztucznego ASA, instalowane w otworach w ścianie pojazdu bez użycia śrub, co jest niezwykle proste. Drzwiczki harmonijnie wkomponowują się w ścianę wewnętrzną przyczepy lub kampera.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu