Najpopularniejsze

Systemy zasilania 

Stabilne systemy zasilania

Niezaprzeczalny jest fakt, że energia potrzebna jest nam do prawidłowego funkcjonowania. Prawdopodobnie nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez dostępu do prądu. Warto jednak pamiętać, że istnieją różne źródła pozyskiwania energii. Istnieje rozwiązanie, dzięki któremu możemy w łatwy sposób uzyskać prąd będąc na wyjeździe i jest nim agregat prądotwórczy. Dzięki niemu można stworzyć niezależne źródło energii, które korzysta z paliwa, a ze względu na energooszczędny i nowoczesny system może pracować nawet do 3 godzin! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nasz sklep internetowy agregatami prądotwórczymi najwyższej jakości.

W kategorii tej znajdą Państwo również panele słoneczne, które w ostatnim czasie stały się niezwykle popularne w naszym kraju i na całym świecie. Coraz więcej ludzi jest bowiem świadomych istoty ochrony naszego środowiska. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również regulatory, a także konwertery napięcia najwyższej jakości.

 • Inwertery

  Stabilne źródło energii w Twoim samochodzie

  Przebywając poza domem na wyjeździe z pewnością każdy potrzebuje posiadać dostęp do stałego źródła energii. Używamy bowiem urządzeń i sprzętu elektronicznego do codziennego funkcjonowania, dlatego pomimo niesprzyjających warunków w kamperach lub wozach kempingowych, istnieje możliwość stworzenia sobie środowiska, w którym poczujemy się jak w domu. Aby zachować stałość zasilania urządzeń warto zastanowić się nad zakupem inwertera, inaczej zwanego falownikiem, którego zadaniem jest transformacja prądu stałego w prąd zmienny.

  Taki prąd potrzebny jest do zasilania większości urządzeń elektronicznych na rynku. Rola falownika jest zatem nie do przecenienia w podróży. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne rodzaje inwerterów, które cechują się bardzo dużą wytrzymałością oraz jakością. Spełniają one także standardy bezpieczeństwa, co powinno mieć istotne znaczenie dla każdego podróżnika. Serdecznie zapraszamy Państwa do przejrzenia falowników znajdujących się w tej kategorii!

 • Generatory

  Stabilne źródło prądu niezależnie od miejsca

  Gdy udajemy się za miasto w celu spędzenia wolnego czasu w kamperze powinniśmy zadbać o stabilne źródło prądu, szczególnie gdy zakładamy, że spędzimy poza domem kilka dni. W takim wypadku warto zadbać chociażby o zbliżenie warunków w kempingu do tych, które posiadamy w domu. Musimy bowiem jeść, pić oraz dbać o swoją higienę w czasie wyjazdu, a do obsługi urządzeń potrzebny jest przede wszystkim prąd.

  Oferowane przez nasz sklep internetowy generatory cechują się spełnianiem najwyższych standardów. Są one niezwykle poręczne, co ma istotne znaczenie w długich podróżach i nie zajmują dużo miejsca w kempingu. Zostały zaprojektowane właśnie z myślą o długich wyjazdach, dlatego każdy podróżnik z pewnością zwróci na nie uwagę. Agregaty dostępne w tej kategorii mogą pracować nawet do 3h przy pełnym zbiorniku, co jest niezwykłym osiągnięciem producentów. Generatory dostępne w tej kategorii poza aspektami praktycznymi, wyróżniają się nieszablonowym i nowoczesnym designem, co jest ich dodatkowym atutem.

 • Ładowarki

  Stabilność i niezawodność

  Dostęp do elektryczności znacznie ułatwia codziennie funkcjonowanie, które jest ważne również na wyjazdach. Z tego powodu chcielibyśmy przedstawić Państwu ładowarki najwyższej jakości, które pochodzą od zaufanych i docenianych na rynku producentów. Sprzedawane przez nas konwertery napięcia zapewniają optymalne ładowanie podczas jazdy. Spośród wielu ich zalet przede wszystkim należy podkreślić, że sprawdzą się one idealnie nawet dla wrażliwych odbiorników.

  W przypadku dużego zapotrzebowania na prąd możliwa jest równoległa praca wielu konwerterów. Ponadto istnieje możliwość zastosowania ich jako ładowarki do akumulatorów. Nasze ładowarki znacznie poprawią komfort Państwa wypoczynku i sprawią, że będzie on jeszcze lepszy. Pozwolą pozbyć się niepotrzebnych zmartwień związanych z ładowaniem akumulatora i pozwolą Państwu cieszyć się chwilą.

 • Sterowniki

  Wysokiej jakości sterowniki

  Decydując się na pasję, jaką jest podróżowanie kamperem lub posiadanie przyczepy kempingowej i wielodniowy pobyt na polu kempingowym, wiąże się z zastosowaniem odpowiednich technologii i urządzeń umożliwiających obsługę systemów, a także świadomość ich funkcjonowania. Ma to istotne znaczenie w kwestii wygody lecz nie tylko. Otóż sterowniki umożliwiają wgląd w funkcjonowanie naszego kampera, a co za tym idzie - wpływa to na bezpieczeństwo nas oraz osób, które z nami podróżują.

  Pierwszą zasadą, jaką kierujemy się podczas wyboru asortymentu do naszego sklepu internetowego to jakość. Dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymywali od nas produkty spełniające najwyższe standardy przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Wiemy, co najlepiej sprawdza się w podróży, dlatego oferowane przez nas sterowniki są niezastąpione podczas wyjazdów na pole kempingowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i jesteśmy przekonani, że każdy to czego szuka!

 • Akumulatory

  Niezawodność akumulatora w podróży

  Udając się w długie podróże powinniśmy zawsze zadbać o to, aby mieć odpowiednio przygotowany pojazd do warunków, jakie będą na nas czekały. Uszkodzony akumulator podczas jazdy na “odludziu” może być niezwykle problematyczny, gdyż z pewnością pchanie ogromnego auta nie należy do najprzyjemniejszych, ani nie sprawia, że podróż jest komfortowa. Warto jednak pamiętać, że w kempingach stosuje się dwa rodzaje akumulatorów - ten odpowiadający za rozruch, oraz drugi, czyli akumulatory pokładowe.

  Z tego powodu akumulator ma tak istotne znaczenie, jeżeli chcemy, aby nasza podróż przebiegła bez zakłóceń. To z pewnością jedna z rzeczy, o którą trzeba zadbać już przed samym wyjazdem. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo akumulatory pochodzące od zaufanych producentów. Cechują się niezwykłą wytrzymałością i dostosowane są do masywnych kamperów oraz pojazdów do ciągnięcia przyczepy kempingowej. Serdecznie zapraszamy się z propozycjami akumulatorów, które dostępne są w tej kategorii!

 • Panele słoneczne

  Oszczędne i ekologiczne pozyskiwanie energii

  Rosnąca świadomość społeczeństwa związana z tematem ochrony środowiska, a także wymagania ze strony Unii Europejskiej, sprawiają, że można zauważyć coraz bardziej powszechne wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii do zasilania mieszkań i domów. Warto także pamiętać o tym, że takie rozwiązania poza swoją ekologiczną charakterystyką pomaga oszczędzać, pomimo początkowych większych kosztów.

  ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo panele słoneczne wykonane z najwyższej jakości materiałów, które wytrwają długie lata i ciężkie warunki atmosferyczne. Dopasowane są do różnego rodzaju dachów ze względu na giętkość materiału i z pewnością pozwolą na praktyczne wykorzystanie powierzchni na dachu. Można wykorzystywać je także w kamperach, wozach kempingowych lub łódkach. W ich przypadku nie ma bowiem konieczności stałego montażu, co jest atutem wyróżniającym nasze produkty od konkurencyjnych. Serdecznie zapraszamy Państwa do rozpoznania w naszej ofercie paneli słonecznych i innych systemów zasilania!

 • Regulatory

  Niezawodność zasilania na pierwszym miejscu

  Decydując się na dłuższy wyjazd kamperem lub wozem kempingowym warto zaopatrzyć się w odpowiednie systemy zasilania swojego pojazdu, dzięki którym mamy dostęp do energii służącej do oglądania telewizji, słuchania radia, czy przyrządzania posiłków. Aby zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie w tej materii, przygotowaliśmy ofertę najwyższej jakości regulatorów, które sprawdzą się np. w połączeniu z dostępnymi w naszym sklepie panelami słonecznymi.

  Dbając o wysoki standard technologiczny urządzeń w naszym sklepie internetowym dołożyliśmy wszelkich starań, aby znalazły się w nich tylko produkty spełniające najwyższe kryteria bezpieczeństwa przy zachowaniu optymalnej ceny. Regulatory dostępne w tej kategorii cechują się dużą wytrzymałością, a także ochroną przed przepięciami, które mogą wyrządzić wiele szkód w naszej przyczepie kempingowej czy kamperze. Pochodzą od zaufanych i renomowanych producentów i z pewnością będą służyły Państwu przez długi czas. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów podróżowania do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Zasilacze

  Nie ma problemów nie do rozwiązania!

  Podczas wyboru wyposażenia do kampera lub przyczepy kempingowej może zdarzyć się, że parametry np. lodówki mogą “gryźć się” z napięciem samochodowym. Czy oznacza to, że w takim wypadku musimy zwrócić sprzęt, gdyż nie sprawdzi się w przypadku naszego pojazdu? Niekoniecznie! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo zasilacze, dzięki którym można regulować napięcie i dostosować je do zaleceń producentów urządzeń elektrycznych przeznaczonych do użytku w kamperach lub w przyczepach kempingowych.

  Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym sklepie znajdowały się tylko produkty tylko najwyższej jakości, spełniające wysokie standardy. Zasilacze dostępne w tej kategorii cechują się długą żywotnością oraz niezwykłą wytrzymałością. Nie zajmują również dużo miejsca, dlatego nie powinny przeszkadzać w poruszaniu się po kempingu czy przyczepie kempingowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją zasilaczy, które posiadamy w naszym sklepie internetowym. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 11 elementów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu