Najpopularniejsze

Klimatyzatory 

Niezawodność i komfort podczas podróży

Decydując się na dłuższy wyjazd, lecz także podczas krótkich wypadów za miasto, warto zadbać o to, aby podróż była niezwykle komfortowa dla nas i pasażerów. Podczas sezonu letniego, kiedy za oknem panują niezwykle wysokie temperatury, sprawna i niezawodna klimatyzacja to konieczność nie tylko ze względu na wygodę, lecz również bezpieczeństwo dla naszego zdrowia. Wysokie temperatury mogą bowiem bardzo negatywnie wpływać na organizm człowieka.

Oferowane przez nasz sklep internetowy klimatyzatory cechują się przede wszystkim najwyższą jakością. Spełniają one światowe standardy, a poza kwestiami praktycznymi, producenci zadbali także o ich ciekawy i nowoczesny design, który dobrze komponuje się z nowymi, jak i starszymi samochodami. Są one także niezwykle energooszczędne, a wiele z nich ma możliwość pracy na niższych napięciach (12V-24V).

Jesteśmy przekonani, że jeśli szukają Państwo dobrych klimatyzatorów lub akcesoriów do klimatyzatorów, znajdą Państwo u nas właściwy produkt ze względu na szeroką ofertę naszego sklepu internetowego!

 • Klimatyzatory dachowe

  Komfort i wygoda podróżowania podczas upalnych dni

  Udając się na wyjazd w upalne dni, warto zadbać o odpowiedni komfort podróży poprzez umieszczenie na dachu swojego pojazdu klimatyzatora. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo sprzęt najwyższej jakości, dzięki któremu każdy wyjazd w gorące letnie dni będzie czystą przyjemnością. W naszej firmie dokładamy bowiem wszelkich starań, aby podróże były niezapomniane i sprawiały radość każdemu z naszych Klientów.

  Warto wspomnieć, że odpowiednia temperatura wewnątrz pojazdów ma istotne znaczenie nie tylko w kwestii komfortu, lecz również bezpieczeństwa dla zdrowia. Wysokie temperatury mogą powodować odwodnienia, dlatego tak ważne jest to, aby zadbać o niską temperaturę w kamperze lub w wozie kempingowym. Oferowane przez nas klimatyzatory są niezwykle nowoczesne, funkcjonalne, a ponadto dobrze się prezentują. Cechuje je również energooszczędność oraz cicha praca, dzięki czemu może być on używany nawet podczas godzin nocnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

 • Klimatyzatory podławkowe

  Nowoczesna technologia klimatyzatorów

  Wygoda i komfort podczas podróży to najważniejsze aspekty wyjazdu, jeśli chcemy, aby był niezapomniany i na długo pozostawił po sobie pozytywne emocje. Podczas podróży w upalne dni, klimatyzator na dachu pojazdu jest po prostu niezastąpiony, dlatego tak wielu ludzi decyduje się na to rozwiązanie. Z pasji do podróży pragniemy dostarczyć Państwu technologię klimatyzacyjną najwyższej jakości, która będzie niezawodna w każdym rodzaju podróży - w tych kilkudniowych, jak i podczas wypadów za miasto.

  Nasze klimatyzatory podławkowe cechuje spełnianie najwyższych standardów technologicznych. Można używać ich także podczas jazdy, dzięki możliwości zasilania bardzo niskim napięciem samochodowym. Oferowane przez nasz sklep internetowy klimatyzatory podławkowe mają bardzo okrojone i poręczne gabaryty, dzięki czemu ich transport jest niezwykle ułatwiony. Można wykorzystywać je także do ogrzewania, co jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem i niewiele klimatyzatorów dostępnych na rynku posiada taką funkcję.

 • Klimatyzatory inne

  Przyjemny chłód w gorące dni


  Ściekający z czoła pot, mokre koszulki i nieprzyjemny zapach, z tymi problemami często przychodzi nam się borykać podczas upałów. Zapewne nikt z nas nie lubi przebywać w pomieszczeniu, w którym panuje zaduch, przez który czujemy się, jakbyśmy nie mieli czym oddychać. Czujemy się przez to sennie i często towarzyszy nam uczucie irytacji.
  Aby zadbać o przyjemny chłód w naszej przyczepie warto zaopatrzyć się w klimatyzator. To on może być ratunkiem podczas wysokich temperatur.

  Posiadają one wiele zalet, takich jak cicha praca, zdalne sterowanie, zapewniają komfort termiczny i dbają o prawidłową wilgotność powietrza. W wysokich temperaturach źle śpimy i wypoczywamy, dlatego zakup klimatyzatorów jest coraz bardziej popularny! Klimatyzacja w upalne dni jest szczególnie zalecana dla dzieci i osób w podeszłym wieku, a także tych wszystkich, którzy cierpią na choroby krążeniowe. Klimatyzacja jest więc bardzo pomocna na co dzień. Jeśli szukają Państwo klimatyzatora, który spełni wszystkie wymagania, zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

 • Akcesoria do...

  Odpowiednia temperatura w pojeździe

  Dobrze zamontowana klimatyzacja w pojeździe do gwarancja udanej podróży, dlatego warto przygotować się do tego przedsięwzięcia najlepiej jak potrafimy. Odpowiednia temperatura powietrza w kamperze lub w przyczepie kempingowej to komfort, jednak przede wszystkim ma ona istotne znaczenie w kwestii dobrego samopoczucia, a nawet zdrowia. Wyjeżdżając latem bardzo często musimy liczyć się z wysokimi temperaturami panującymi na zewnątrz, a blacha nagrzewa się o wiele szybciej niż cegły, z których buduje się domy.

  Klimatyzacja odgrywa zatem kluczową rolę i w Camp Plus jesteśmy tego świadomi. Chcemy zatem dostarczyć Państwu akcesoria do klimatyzatorów najwyższej jakości, które wykonane są z wytrzymałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a także zmienne warunki atmosferyczne. Jeżeli zatem macie Państwo w planach montaż klimatyzacji w swoim wozie kempingowym lub kamperze oferta naszego sklepu z pewnością będzie w tej materii przydatna. Zapraszamy do zapoznania się z tym, co możemy Państwu zaproponować!

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 24 elementów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu