Najpopularniejsze

Chłodzenie, mrożenie 

Wygodne przechowywanie żywności na wyjeździe

Wyjeżdżając na urlop, czy wakacje, gdzie planujemy dużo czasu spędzać poza domem warto posiadać lodówki turystyczne, które ze względu na swoją praktyczność i funkcjonalność, doceniane są przez osoby regularnie podróżujące, jak i tych, którzy decydują się na wypad za miasto sporadycznie. Oferowane przez nas lodówki turystyczne spełniają najwyższe standardy, są niezawodne oraz dobrze radzą sobie na niskich napięciach.

Z obsługą prezentowanych w tej kategorii lodówek oraz chłodziarek poradzi sobie praktycznie każdy. Ponadto są one niezwykle poręczne, a niewielkie gabaryty sprawiają, że nie zajmują dużo miejsca, co z pewnością ma istotne znaczenie w przypadku, gdy na wyjazd udajemy się np. wozem kempingowym. Dostępne w naszym sklepie lodówki oraz chłodziarki cechują się także niepowtarzalnym designem. Oświetlenie LED oraz cyfrowe wyświetlacze sprawiają, że produkty te świetnie się prezentują. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych lodówek przenośnychchłodziarek oraz akcesoriów do lodówek!

 • Lodówki przenośne

  Higieniczne przechowywanie żywności

  Podczas podróżowania z pewnością musimy mieć sposób na przechowywanie swojej żywności. Decydując się na długie wyjazdy warto zastanowić się nad zakupem lodówki przenośnej, w której umieścimy posiłki na drogę dla nas lub dzieci. Dzisiejsza technologia umożliwia chłodzenie jedzenia pomimo niskiego prądu zasilającego. To z pewnością bardzo duży komfort dla osób uwielbiających podróże - te dłuższe, oraz krótkie wypady za miasto.

  Oferowane przez nas lodówki przenośne cechują się niezwykle okrojonymi gabarytami co ma istotne znaczenie, gdy posiadamy w swoim kamperze lub w przyczepie kempingowej ograniczoną przestrzeń. Praca takiej lodówki jest bardzo cicha i nie zakłóca jazdy, co ma bardzo istotne znaczenie w kwestii komfortu podczas podróży lub wypoczywania. Pomimo małych gabarytów, lodówki są zaprojektowane w taki sposób, aby mogły przechowywać jak najwięcej żywności. Nie można także zapomnieć o ich eleganckim i prestiżowym designie, na co z pewnością zwrócą uwagę wszyscy goście odwiedzający kemping lub przyczepę kempingową! Zapraszamy do zapoznania się z lodówkami dostępnymi w naszym sklepie internetowym!

 • Lodówki do zabudowy

  Bezpiecznie przechowywanie żywności

  Udając się w podróż niezależnie od jej długości, warto mieć sprawdzony sposób na przechowywanie żywności. Szczególnie gdy w naszym kempingu lub przyczepie kempingowej będą mieszkały dzieci, musimy zapewnić im świeżą żywność. Z tego powodu lodówki do zabudowy mogą być idealnym rozwiązaniem. Cechą charakterystyczną takiego sprzętu jest przede wszystkim ich oszczędność i możliwość pracy na niskich napięciach samochodowych. Projekty lodówek dostępnych w tej kategorii są dobrze przemyślane, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń wewnątrz lodówki, pomimo ich małych gabarytów.

  Znajdą tutaj Państwo również lodówki szufladowe, które sprawdzą się szczególnie w przypadku, gdy nie mamy możliwości umieścić w pojeździe typowej lodówki. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo tylko sprzęt najwyższej jakości, który spełnia światowe standardy. Naszym lodówkom zaufało wielu Klientów kochających podróże, a uśmiech i zadowolenie z podróży jest dla nas nadrzędnym celem. Chcemy sprawić, aby czuli się oni komfortowo w każdych warunkach, dlatego nasza oferta składa się tylko i wyłącznie ze skrupulatnie dobranych produktów.

 • Chłodziarki na napoje

  Chłodzenie najwyższej jakości

  Podczas podróżowania nie należy zapominać o nawadnianiu swojego organizmu. Szczególnie gdy w planach mamy różnego rodzaju aktywność, która może być wyczerpująca, ma to istotne znaczenie w kwestii naszego zdrowia. Warto zadbać o to, aby napoje były dobrze schłodzone podczas podróży w upalne dni, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę chłodziarek na napoje. Dbając o spełnianie potrzeb naszych Klientów, dołożyliśmy wszelkich starań, aby w kategorii tej znalazły się tylko i wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, który spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa.

  Znajdą Państwo tutaj chłodziarki na najróżniejsze napoje - od uniwersalnych, po wina i na mleku kończąc. Szeroki asortyment chłodziarek dostępnych w naszym sklepie pozwala na dopasowanie jej wedle własnych potrzeb. Pragniemy bowiem pomóc Państwu w tym, aby podróż była bardziej udana, a jej przebieg o wiele bardziej komfortowy. Większość chłodziarek z tej kategorii może pracować na bardzo niskich napięciach samochodowych, co ma istotne znaczenie dla podróżujących. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

 • Akcesoria do lodówek

  Najwyższe standardy technologiczne

  Dbając o komfort osób kupujących w naszym sklepie internetowym i pasjonujących się podróżami, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę akcesoriów do chłodziarek, dzięki którym wyjazdy staną się jeszcze bardziej komfortowe i wygodne. Technologia zastosowana w tych produktach spełnia najwyższe standardy i pomaga w lepszym przechowywaniu żywności lub napojów w lodówkach.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów podróżowania dołożyliśmy wszelkich starań, aby wybrać najbardziej praktyczny i funkcjonalny asortyment. Poza tymi aspektami zwracamy również uwagę na wygląd produktów dostępnych w tej kategorii, gdyż design również odgrywa bardzo istotną rolę. O wiele przyjemniej spędza się podróż w miejscu, które zachwyca technologią i funkcjonalnością. To przede wszystkim prestiż, który z pewnością zostanie zauważony przez znajomych, rodzinę lub gości w kamperze lub przyczepie kempingowej. Zapraszamy serdecznie do poznania naszego sklepu internetowego, gdyż jesteśmy przekonani, że każdy pasjonat podróży znajdzie tutaj coś dla siebie!

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 143 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 143 elementów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu